top of page
  • Фото автораtrueukrainians

Збір на помсту

Сьогодні ми оголошуємо важливу ініціативу - збір «Збір на помсту» за міста, які стали жертвами сьогоднішнього російського обстрілу. Вже через 5 днів, 2 січня, ми вирушаємо на схід, щоб доставити необхідну допомогу нашим захисникам. Це буде наш спосіб віддячити тим, хто захищає нашу країну від агресії.

Долучайтеся до нашого збору, адже разом ми зможемо зробити більше! Ми збираємо кошти на придбання дронів, антидронових пушок, термобільзни та тактичних речей - все те, що дійсно необхідно для ефективного захисту.

Таким чином, ми хочемо забезпечити наших захисників необхідними засобами для ведення оптимальних оборонних дій.

Давайте докажемо, що об’єднані, ми сильні! Кожен донат, кожен внесок призведе до того, що ми зможемо надати ще більше допомоги нашим захисникам.

Приєднуйтеся до нашого збору «Збір на помсту» та допоможіть нам зробити крок уперед разом з тими, хто бореться за наше майбутнє. Дякуємо за вашу підтримку!

💳 Допомогти онлайн на картку фонду - https://pay.fondy.eu/s/YL5A5yVH

🏦Карта фонду:

5169332430069065

Варіанти реквізитів для донатів:

🏢Допомогу приймаємо за адресою: Вільський Шлях,18.

+38(068) 001-25-11

13 переглядів0 коментарів

Пов'язані пости

Дивитися всі

ПЕРШІ НАДХОДЖЕННЯМИ «бойових пташок»

🔥🔥Друзі, вітаємо нас усіх з ПЕРШИМИ НАДХОДЖЕННЯМИ «бойових пташок» здатних нести 3кг «подарунків» 💣 на голови окупантів! 🔥🔥 FPV -дрони придбані в рамках акції « Дрони справжніх українців. Збір на

🚀Нагадування про збір🚀

⚠️🚀Нагадуємо вам про збір коштів на придбання дронів для наших військових. Ми маємо чудову можливість придбати дрони за супер ціною - лише 12500 грн за дрон! 🚀 Військовим ці дрони вкрай необхідні дл

bottom of page