top of page
image.png

Захищаємо Україну разом

ДРОНИ СПРАВЖНІХ УКРАЇНЦІВ

ЗБІР НА 1000 FPV-ДРОНІВ

1 fpv дрон за 240 євро може зробити роботу 1 пострілу Javelin за 70000 євро.

ПЕРЕДАНО FPV-ДРОНІВ

image.png
image.png

Основна мета FPV дрона — ефективне та безпечне знищення техніки ворога дистанційно. FPV дрони — це очі та руки захистників в зоні ризику, дозволяючи їм уникнути прямого контакту із загрозою.

FPV дрони — наш важливий крок до безпеки та перемоги.

Отже, не залишаймо наших захисників без необхідної підтримки! Війна сьогодні - це війна технологій, і наші військові постійно потребують сучасних і ефективних засобів, таких як дрони.

Ваші донати на придбання дронів "Справжніх Українців" допоможуть забезпечити нашу армію найсучаснішими засобами розвідки та безпеки. Давайте разом зробимо все можливе для забезпечення наших захисників необхідними ресурсами. Підтримайте наш проєкт - підтримайте Україну!

 

 

"ДРОНИ СПРАВЖНІХ УКРАЇНЦІВ"

- це новий та важливий проєкт Благодійного фонду "Справжні Українці".

 

FPV дрони забезпечують проведення розвідки та надання підтримки нашим військовим з безпечної відстані, що допомагає знизити ризики для їхнього життя. А також є надійними помічниками при вказуванні безпечних шляхів для евакуації поранених та доставці необхідних ресурсів — їжі, води, медикаментів та боєприпасів. Це не тільки підвищить ефективність наших захисників, а й зменшить ризик їхнього життя під час виконання важливих завдань.

Реквізити

Найменування отримувача: БО БФ СПРАВЖНІ УКРАЇНЦІ

Код отримувача: 44705676

Рахунок отримувача: UA493052990000026005016407769

Назва банку: АТ КБ "ПРИВАТБАНК"

image.png

Статистика

Зарахування на рахунок

Зараховано за посиланням

Отримано фізичних коштів

Звітність

bottom of page